Doprava & Platba

 

Vaše objednávka Vám bude doručena prostřednictvím české pošty nebo kurýrem, dle Vaší preference a způsoby přepravy, který si zvolíte v průběhu Vaší objednávky.
U vybraných položek je také možný osobní odběr
, kdy Vás po přijaté platbě zkontaktujeme s potvrzením, že je Vaše objednávka připravena k vyzvednutí.

 

Výše přepravného se Vám zobrazí v průběhu objednávání v přehledu košíku.

 

 

Způsoby plateb, kterými můžete uhradit svou objednávku jsou následující:


Platba standardním bankovním převodem


Po dokončení objednávky Vám na e-mail zadaný v objednávce dorazí potřebné informace,
které jsou důležité pro úhradu Vaší objednávky (kromě bankovního čísla účtu pro převod obdržíte také variabilní symbol, který je unikátním číslem Vaší objednávky, kterou tak snadno poté s přijatou platbou spárujeme.

Myslete však na to, že běžný bankovní převod může trvat i několik pracovních dní. Dokud peníze nedorazí na náš účet, nebude zboží odesláno. Proto, pokud na svou objednávku spěcháte, volte raději platbu payu nebo kartou, které připíší platbu okamžitě.

 

Platba PayU = rychlý bankovní převodem přes internetové bankovnictví

Platba prostřednictvím PayU je bleskový bankovní převod, ke kterému se využívá platební brána PayU. Stačí si objednat zboží a vybrat okamžitý převod u vaší banky (PayU platbu). Následně budete přesměrování do vašeho internetového bankovnictví, do kterého se přihlásíte tak, jak jste zvyklí. Zkontrolujete předvyplněný příkaz k úhradě a potvrdíte. Platba za Vaši objednávku bude tak během pár vteřin připsána na našem účtě.

Pro platbu payu nemusíte být nikde registrovaní ani mít žádnou bránu, tato platba s ochrannou kupujícího je implementována a hrazená z naší strany, výhodou platby pay-u je, že se Vám při platbě vyplní také přednastavené údaje k platbě (při platbě pay-u má payu brána vlastní platební pokyny), po celou dobu jste informováni o realizaci nebo nerealizaci platby, kdy Vám payu zašle na zadaný email v objednávce odkaz, kde sledovat stav Vaší platby.

 

Platba kartou 

Další nejrychlejší způsob úhrady, který je zdarma a je implementován v našem e-shopu, platba je tak rovněž připsána okamžitě. V průběhu platby zadáte požadované informace dle pokynů. Banky také velmi často zasílají před odesláním a potvrzením platby autorizační SMS na Váš mobilní telefon. Aby bylo možné realizovat platbu kartou, Vaše karta musí mít povolenu platbu online (informaci o povolení plateb online získáte u svého bankéře).

 

Platba složenkou 

V případě, že nevlastníte bankovní účet, můžete využít platbu složenkou typu A, která převede hotovost na náš účet, na takovou složenku postačí vyplnit číslo účtu a variabilní symbol, dále volitelně můžete vyplnit také adresní údaje naší firmy (ty již nejsou nutnou náležitostí u tohoto typu složenky). Vezměte prosím na vědomí, že převod složenkou na účet trvá několik dní. 

 

Vklad na účet 

Platbu za Vaši objednávku můžete také vložit na jakékoliv pobočce banky, u které máme vedený účet (Raiffeisenbank) pod přiděleným variabilním symbolem, který obdržíte v potvrzujícím emailu Vaší objednávky. Platba vkladem na účet je připsána okamžitě.

 

Dobírka

Vaše objednávka bude zpracována a expedována po přijaté platbě. Zboží na dobírku bohužel ze špatných zkušeností nezasíláme.

 

EET

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

Do režimu EET spadají dle Zákona o evidenci tržeb z námi nabízených možností plateb následující způsoby platby:

  • online platba payu
  • platba kartou
  • platba prostřednictvím paypal brány


Prodávající vystaví kupujícímu účtenku pro platby spadající do režimu elektronické evidence tržeb (dále jen EET) v elektronické podobě s čímž kupující odesláním objednávky kliknutím na tlačítko „ODESLAT OBJEDNÁVKU“ souhlasí.

 

Napište nám
Vrátit zboží